Witaj w Chiroplastica BC

Witamy na stronie internetowej Centrum SPA Chiroplastica Beaty Centre.

Jesteśmy siostrą Dolnośląskego Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica. Nasza specjalnośc to zabiegi SPA, zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało, także z zakresu medycyny estetycznej.

Na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat oferowanych przez nas zabiegów z zakresu redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania i modelowania sylwetki, redukcji zmarszczek i rewitalizacji skóry bez uzycia skalpela.

W tym celu zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego urządzenia do liftingu twarzy przy pomocy ultradźwięków (lifting HIFU), a także mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów, które nawilżą, ujędrnią i dodadzą blasku Twojej twarzy, szyi i dekoltowi!

Oferujemy także terapię manualną, a w tym szeroką gamę masaży: relaksacyjne, sportowe, odchudzające oraz limfatyczne, wskazane np. po za biegach liposkucji.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej takich jak lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa, peelingi chemiczne, kuracje z wykorzystaniem nici liftingujących, toksyny botulinowej czy oraz kwasu hialuronowego.

Nasze Centrum to także centrum laseroterapii, dzięki nowoczesnym urządzeniom takim jak Laser Diodowy, Laser Frakcyjny, oraz Laser Fotona, pozbedą się Państwo niechcianego owłosienia, przebariweń oraz blizn, a także będa mogli skorzystać z foto-odmładzania oraz rewitalizacji skóry poprzez resurfacing skóry twarzy, czy nawet bezboleśnie wyleczyć się z...chrapania!

Zachęcamy także do skorzystania z naszych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą zmrażania (Coolplas), ultradźwięków (LipoHifu) oraz fal radiowych, próżni i światła podczerwonego (Kuma Shape). Wszystko to w doskonałych cenach, dopasowanych do potrzeb naszych Klientek i Klientów.

Zapraszamy do kontaktu! tel.: +48570443836 chiroplasticabc@chiroplastica.pl

Kierownictwo

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Pomysłodawca i założyciel centrum Chiroplastica i Chiroplastica BC 

Udowodnił, że chcieć znaczy móc. Praca to jego pasja i powołanie. Troszczy sie o swoich Pacjentów, a także o Zespół i współpracowników. Jego zapał motywuje nas do działania, a osiągnięcia i liczne sukcesy napawają dumą!

Języki: polski, arabski, angielski

Więcej informacji TUTAJ

Patrycja K. Elsaftawy

Kierownik ds. Administracji i Sprzedaży 

Jestem absolwentką Filologii angielskiej, moja specjalizacja to tłumaczenia techniczne, ukończyłam także studia podyplomowe z przekładu, teorii programowania, a ostatnio także z zarządzania projektami na Politechnice Wrocławskiej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje szkolenia językowe, pracę z dziećmi i młodzieżą, tłumaczenia techniczne, a także sprzedaż części zamiennych i usług serwisowych. Moje hobby to nauka języków obcych, gra na gitarze i taniec flamenco. W centrum Chiroplastica i Chiroplastica BC odpowiadam za  administrację i sprzedaż. 

Języki: angielski, włoski

Agnieszka Charęza

Kierownik ds. Administracji i Marketingu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa i Administracji, który ukończyłam z tytułem magistra prawa. Posiadam także tytuł pielęgniarki dyplomowanej, który zdobyłam w Studium Medycznym w Warszawie. Przez ostatnie lata pracy zawodowej pełniłam funkcję kierowniczą w firmie komunikacyjnej o zasięgu międzynarodowym.
W centrum Chiroplastica szukam nowych wyzwań i doświadczeń. Zakres moich obowiązków obejmuje zarządzanie administracją, zamówieniami i marketingiem. W czasie wolnym cenię sobie spokój i kontakt z naturą. Lubię zajmować się ogrodem, a także gotować dla moich Przyjaciół.

Moje hobby to również narty, spacery, książka, a przede wszystkim włóczęgi po Europie w towarzystwie najbliższych.

Języki: angielski, rosyjski

Tel: 515155602
e-mail: marketing@chiroplastica.pl
Copyright Nazwa.pl