Lek. Liliya Melehanych

 

Godziny przyjęć:

 • poniedziałek: 08:00-16:00 
 • wtorek:           08:00-16:00
 • środa:            12:00-20:00
 • czwartek:       12:00-19:40
 • piątek:            08:00-16:00/11:00-19:00

Absolwentka Akademi Medycznej we Lwowie, posiada specjalizację w dziedzinie Anestezjologii, i jest doświadczonym Specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej i laseroterapii. Jej specjalność to wypełniacze, peelingi chemiczne, mezoterapia, a także bezinwazyjne zabiegi na twarz oraz ciało.
 

Dr n. med. Monika Heisig

Godziny przyjęć: 

poniedziałek: 15:00 -18:40,
wtorek: 14:00-15:40

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2016 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologia i wenerologia, zdając z wyróżnieniem państwowy egzamin specjalizacyjny. W latach 2011-2016 prowadziłam zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i stomatologii w języku polskim i angielskim, a od 2013 roku pracuję jako wykładowca na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Jestem autorką kilkunastu publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz European Society for Dermatological Research (ESDR). Stale uczestniczę w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii.

Dr n.med. Małgorzata Tupikowska Marzec

Godziny przyjęć: 

środa 14:00- 18:00  


Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Pracuję w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Prowadzę działalność naukową, badania kliniczne oraz zajęcia i seminaria dla studentów Wydziału Lekarskiego, Lekarskiego English Division, Stomatologicznego. W trakcie pracy w Uniwersytecie Medycznym uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologia i wenerologia. Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry, ocenie dermatoskopowej znamion. Wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii zabiegowej (m.in. krioterapia, elektrokoagulacja) i medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia). 
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jestem członkiem European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 

Lek. Paulina Brożek

Godziny przyjęć:

Wybrane piątki i poniedziałki.

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale poszerza swoje umiejętności medycyny estetycznej biorąc udział w szkoleniach, ponadto słuchacz studiów podyplomowych Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku medycyna estetyczna z kosmetologią lekarską. W naszym Centrum Dr Brożek wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in.: mezoterapii, zastosowanie toksyny botulinowej w korekcji zmarszczek, leczenie nadpotliwości, korekcja zmarszczek, wolumetria twarzy oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna, peelingi chemiczne, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, bezinwazyjny lifting twarzy, epilacja owłosienia. W wolnym czasie trenuje tańce bachata i zouk, miłośniczka narciarstwa i podróży.

Lek. Aleksandra Frątczak

Godziny przyjęć: Wtorek 08:20- 19:20, oraz w wybrane soboty

Ukończyła Poznański Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego na wydziale lekarskim oraz Studia Podyplomowe „Medycyna estetyczna” na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł lekarza Medycyny Estetycznej. Po studiach odbyła półroczny staż w Meksyku w Fray Antonio Hospital Guadalajara na oddziale chirurgicznym. Obecnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie odbywa specjalizację w dziedzinie kardiologii (ukończyła moduł internistyczny). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Współpracuje również w innymi renomowanymi gabinetami medycyny estetycznej m.in. Klinika Tazbir w Łodzi oraz Dermatis w Bydgoszczy. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych.
Głównym obszarem zainteresowań naukowych lek. Aleksandry jest profilaktyka przeciwstarzeniowa. Podstawowe zasady jakimi kieruje się w pracy to naturalność wykonywanych zabiegów. W wolnych chwilach podróżuje i uprawia sport.

W Centrum Chiroplastica lek. Aleksandra wykonuje następujące zabiegi:

 • z użyciem toksyny botulinowej,
 • zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego (modelowanie i powiększanie ust, korekcja zmarszczek, wolumetria, modelowanie żuchwy, brody, nosa),
 • zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryny, 
 • zabiegi z użyciem komórek macierzystych (Angel System)
 • autologiczny przeszczep komórek macierzystych na owłosioną skórę głowy – leczenie łysienia
 • lipotransfer – autologiczny przeszczep tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego do modelowania twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz miejsc intymnych
 • zabiegi z użyciem nici – PDO lipoliza iniekcyjna (rozpuszczanie tkanki tłuszczowej)
 • zabiegi z użyciem lasera (Fotona) usuwanie włókniaków, brodawek oraz innych zmian skórnych zabiegi z użyciem biostymulatorów tkankowych

mgr Marlena Rutowicz

Fizjoterapia/SPA/Laseroterapia

Jestem fizjoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dodatkowo ukończyłam szkołę dla Asystentek Stomatologicznych.  W Chiroplastica BC odpowiadam za strefę SPA, rehabilitację, a także za zamówienia i obsługę Klienta.
W centrum przeprowadzam zabiegi modelujące ciało. Do tych celów wykorzystuję najnowsze technologie dostępne na rynku (LipoHifu, Coolplass, Kuma Shape, DCool, LeBody, kapsuła SPA).Chętnie wykonuję zabiegi łączone, ponieważ dużo szybciej przynoszą zadowalające rezultaty, a pacjenci mają satysfakcję z zabiegów.
Wykonuję także zabiegi na twarz (oxybrazja, infuzja tlenowa, mezoterapia mikroigłowa, HIFU ultradźwięki). 
Kolejna dziedzina, którą się zajmuję, to laseroterapia. W centrum wykonuję epilacje laserem diodowym i aleksandrytowym. Dodatkowo, wykonuję zabiegi zamykania naczynek, a także zabiegi z zakresu fotoodmładzania i resurfacingu skóry (laser FOTONA), przeprowadzam także rytuały SPA. 
Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. W wolnych chwilach uprawiam sport, lubię wycieczki górskie i rowerowe.

Dorota Bychawska

Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta 

Ukończyłam Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, posiadam także tytuł Technika usług kosmetycznych.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej, a przed pracą w Chiroplastica moja ścieżka zawodowa była związana z branżą Wellness & SPA.

Obecnie współpracuję z centrum Chiroplastica oraz Chiropastica BC i odpowiadam za obsługę Klienta, przepływ dokumentacji medycznej, a także rejestrację medyczną. Odpowiadam także za własciwą obsługę Klientów zagranicznych, w związku z tym, podobnie jak reszta Zespołu, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje językowe, natomiast w wolnych chwilach chętnie gotuję i oglądam filmy.

Karolina Szymczak

Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta

 

Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji, posiadam kilkuletnie doświadczenie z zakresu obsługi klienta. Uwielbiam podróżować oraz  gotować. Interesuję się również kosmetologią, a praca w Chiroplastica daje mi wiele nowych możliwości na zwiększenie wiedzy z tej dziedziny. 
Współpracuję z centrum Chiroplastica oraz Chiropastica BC, gdzie odpowiadam za rejestrację i obsługę pacjentów, przepływ dokumentacji medycznej, a także rejestrację medyczną. Chętnie także doradzę w zakresie oferowanych przez nas zabiegów.

Marta Najbar

 
Specjalista ds. Obsługi Klienta i Marketingu

Jestem absolwentką Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. W centrum Chiroplastica BC odpowiadam za profesjonalną obsługę Klientów, co jest kontynuacją kilkuletniego doświadczenia z zakresu obsługi klienta.
W ramach działań marketingowych, jestem autorką artykułów w sekcji Fakty i Mity, a także prowadzę firmowy fan page na Instagramie. 
Interesuję się medycyną estetyczną, a praca w Chiroplastica BC daje mi ogromne możliwości kształcenia się w tym zakresie. Zajmuję się również stylizacją rzęs.
Moja pasja to budowanie sylwetki i trening personalny. Jako trenerka, dbam o sylwetki podopiecznych, a sama jestem utytułowaną zawodniczką bikini fitness.
Mówię po polsku oraz po angielsku.

Paulina Małkiewicz

Rejestracja Medyczna i Obsługa Klienta

Posiadam licencjat z Ekonomii, którą studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu. W tym roku rozpoczynam także studia magisterskie w Wyższej Szkole Bankowej. Przed rozpoczęciem pracy w Chiroplastica, pracowałam w sekcji angielskiej w PKP S.A. oraz w międzynarodowej firmie logistycznej. Obecnie współpracuję z centrum Chiroplastica oraz Chiropastica BC na stanowisku Recepcjonistki, a moim zadaniem jest m.in. rejestracja medyczna oraz obsługa pacjentów.
Mówię po polsku oraz angielsku.

Copyright Nazwa.pl