Loading color scheme

Lipo Hifu

Fale ultradźwiękowe kontra komórki tłuszczowe.

LipoHifu jest skutecznym i całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem służącym do redukcji tkanki tłuszczowej ciała. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe.

Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem naszego zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie.

Innowacyjna technologia

 

Innowacyjna technologia Hifu wzmacnia fale ultradźwiękowe sprawia iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię. Objawem zewnętrznym terapii jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry. Delikatny efekt zaczerwienienia skóry znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia zabiegu. Rozbity i upłynniony podczas sesji tłuszcz jest przemieszczany drogami limfatycznymi, co wspomaga się drenażem limfatycznym lub endermologią (Icoon) stanowiącym końcową fazę każdego zabiegu. Usuwanie tłuszczu z organizmu następuje przez naturalne procesy metaboliczne, które można przyspieszyć zwiększając ilość przyjmowanych płynów i aktywność fizyczną.

 

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

 

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji tkanki. Wpływa także na zmniejszenie lokalnej otyłości, a także poprawia wygląd skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem. LipoHifu niszczy komórki tłuszczowe, zatem efekt zabiegu jest stały. Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu nie odtwarzają się, przez co nie występuje efekt” jojo”.

Właściwa dieta oraz aktywny styl życia

Należy jednak pamiętać, że niewłaściwa dieta, siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej prowadzić mogą do dalszego odkładania się tkanki tłuszczowej równomiernie w różnych okolicach ciała. Utrzymujące się z kolei zaburzenia krążeniowe w połączeniu z niezdrowym trybem życia skutkują nawrotem tkanki tłuszczowej. Dlatego poza prowadzeniem zdrowego trybu życia zalecane są zabiegi podtrzymujące, co wynika z charakteru leczonej przypadłości.

Wskazania:

- modelowanie sylwetki,

- zlokalizowana tkanka tłuszczowa,

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres karmienia piersią,

- choroby nowotworowe,

- metalowe implanty,

- rozrusznik serca,

- niewydolność nerek,

- pacjenci z niewydolnością krążeniową,

- choroby autoimmunologiczne,

- kobiety w okresie menstruacji,

- wysoka gorączka,

- nowotwory,

- padaczka,

- alergia,

-otwarte rany skóry,

Ilość zabiegów

Ilość zabiegów jest bardzo indywidualna, od 3 do 5 zabiegów co 4-6 tygodni.

Usługi
Poniżej prezentujemy wybrane usługi. Pełna oferta poniżej.

Lipo Hifu

Fale ultradźwiękowe kontra komórki tłuszczowe.

Dr Marianna Pietralczyk

Publish modules to the "offcanvs" position.