Loading color scheme

Promocje

Praca dla Fizjoterapeuty- Kosmetologa

OPIS

Do pracy w centrum medycznym Chiroplastica we Wrocławiu, poszukujemy osób na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA KOSMETOLOG

Obowiązki:

- wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i kosmetologii,

- prowadzenie dokumentacji fotograficznej pacjentów,

- odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

- współpraca z wewnętrznymi działami Centrum.

Wymagania:

gotowość do pracy w systemie zmianowym (od pon. - pt. w godz. 8:00-16:00 i 12:00-20:00; dodatkowo 1x sobota w miesiącu w godz. 08:00-14:00)

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

- wysoka kultura osobista,

- zaangażowanie w pracę,

- gotowość do rozwoju zawodowego,

- punktualność,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- znajomość pakietu MS OFFICE.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie, umowę o pracę

- szkolenie z obsługi systemu rejestracji gabinetowej,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz jasny system premiowy

- szeroki pakiet socjalny (Multisport Plus, Ubezpieczenie grupowe, dopłaty do szkoleń)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: patrycja.elsaftawy@chiroplastica.pl

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Chiroplastica BC Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dr Marianna Pietralczyk

Publish modules to the "offcanvs" position.