Loading color scheme

Fakty i Mity- Laseroterapia

MIT nr 1 Wszystkie lasery są tak samo skuteczne.

FAKT: Na rynku są lasery o skuteczności od 20- 98%. W naszej klinice stosujemy najlepsze, certyfikowane lasery- zarówno diodowy jak i aleksandrytowy, które dzięki odpowiedniej długości fal niszczą mieszki włosów.

MIT nr 2 Laser nie działa na wrastające włoski
FAKT: Laser działa tak samo skutecznie na włosy wrastające, jak i te rosnące prawidłowo. Jest wręcz najlepszym rozwiązaniem dla Pacjentek, które mają problem z wrastającymi włoskami. Nie tylko powoduje ich usunięcie, ale w rezultacie zapobiega powstawaniu nieestetycznych blizn lub przebarwień.

MIT nr 3 Depilacja laserowa jest niebezpieczna dla naszej skóry
FAKT: Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla naszej skóry. Światło nie naruszając naskórka oddziałuje bezpośrednio na mieszek włosowy, dlatego depilacja laserowa może być wykonywana w tak wrażliwych miejscach jak bikini czy pachy.

MIT nr 4 Wystarczy jeden zabieg, aby pozbyć się owłosienia
FAKT: Laser niszczy włosy pozostające w fazie wzrostu (anagenu), nie działa na włosy w fazie przejściowej (katagen) ani w fazie spoczynku (telogen) w związku z czym, aby całkowicie pozbyć się owłosienia zabieg trzeba wykonać kilkukrotnie.

MIT/FAKT nr 5
Trzeba ogolić miejsce poddawane depilacji laserowej? Często jest to kwestia sporna, a tak naprawdę zależy od tego jakim laserem będziemy działać. Jeżeli poddamy się depilacji laserowej laserem diodowym to należy zgolić włoski do 0 mm, natomiast przy użyciu lasera aleksandrytowego zostawiamy włoski ok 2 mm.

~ M. Najbar

 

Publish modules to the "offcanvs" position.