Loading color scheme

Laser Frakcyjny

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności sięgania po skalpel chirurgiczny.

Dzięki laserowi frakcyjnemu, możemy poprawić napięcie skóry, zredukować drobne zmarszczki a także wygładzić bruzdy, poprawic koloryt skóry oraz usunąc blizny potrądzikowe.
Technologia
Laser powoduje kontrolowane niewielkie uszkodzenia w skórze właściwej– rozszczepiona wiązka lasera naświetla wybrany obszar ciała, dzieki czemu zabieg może byc wykonany tam, gdzie jest to niezbędne. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek w strefach mikrotermalnych. Oznacza to, że energia cieplna aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu w miejscach naświetlonych przez wiązkę lasera.
Dla kogo?

Zabiegi z laserem frakcyjnym zaleca sie dla:

•osób powyżej 30 roku życia,
•osób borykających się z problemem blizn potrądzikowych,

 

Zapraszamy do kontaktu

Przyjdź, Zadzwoń, lub Napisz
Przyjdź

ul. Królewiecka 161/ 17

54-117 Wrocław

(budynek Blue Center)

Zadzwoń
  • tel. 570 443 836
  • Zapraszamy do wypełnienia Ankiety Satysfakcji:
Opinie o nas
Opinie z pierwszej ręki:
Laseroterapia
Nowoczesna laseroterapia
Twoja skóra? Piękna skóra!
Laser Aleksandrytowy

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą wśród depilacji, umożliwiającą trwałe pozbycia się niechcianego owłosienia z każdego obszaru.

Laser Fotona

Laser Fotona Spectro SP jest laserem o szerokim spektrum działania jest to najpotężniejsza kombinacja laserów neodymowo-yagowego z erbowo-yagowym. 

Laser Frakcyjny

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności sięgania po skalpel chirurgiczny.

Medycyna estetyczna- kwas HA

W medycynie estetycznej kwas hialuronowy (HA) stosuje się do wypełniania i wyrównywania niedoskonałości skóry oraz tkanki podskórnej. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednim rejonie i na właściwej dla niego głębokości.

Na filmie dr Liliya Melehanych opowiada o swojej pracy w Chiroplastica. Jej główną dziedziną jest medycyna estetyczna.

Zarezerwuj wizytę

Medycyna estetyczna- dr Liliya Melehanych

 

 

Medycyna estetyczna

Dr Liliya Melehanych

 

Dr Liliya Melehanych to absolwentka Akademi Medycznej we Lwowie. Ukończyła specjalizację z zakresu anestezjologii, jednak już przed obroną tytułu jej pasją stała się medycyna estetyczna. Czytaj więcej

Zarezerwuj wizytę

 

 

Masaż niejedno ma imię
Wybierz to, co najlepsze...
relax
Masaż kamieniami

Masaż wywodzi sie z Dalekiego Wwschodu, i opiera sie na teorii przepływu energii. Podczas masażu kamienie sa układane i przesuwane na ciele zgodnie z rozmieszczeniem punktów energetycznych i meridianami, czyli łączącymi je kanałami. Dzięki temu, usprawniony zostaje przepływ energii, a przy regularnych sesjach poprawie ulega koncentracja oraz pamięć.

preg
Rytuały SPA

Proponujemy zabiegi składające się z dwóch lub więcej etapów. Każdy etap jest znaczący i potrzebny w uzyskaniu oczekiwanego efektu.

*Peeling – z reguły jest pierwszym etapem. Jego zadaniem jest oczyszczenie ciała oraz pobudzenie mikrokrążenia, przez co skóra jest lepiej odżywiona *Masło/balsam – kolejny etap pielęgnacji.

 

sport
Masaż KOBIDO

Jest to jedna z najstarszych technik masażu na świecie. Masaż znany jest jako „niechirurgiczny lifting twarzy”. Dzięki stosowanym technikom można naturalnie i z biegiem czasu: *zmniejszyć napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne *zmniejszyć efekty starzenia się skóry *zapobiegać oznakom starzenia *podnieść owal twarzy i poprawić strukturę policzków *stymulować metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry;

 

Bon upominkowy

Bon upominkowy dla Niej lub dla Niego. Kto od diamentów woli nieco mniej kosztowne prezenty, może skorzystać z możliwości zakupu bonu prezentowego dla ukochanej osoby.

Rehabilitacja i zabiegi SPA

Centrum Chiroplastica BC oferuje nie tylko masaże pozabiegowe oraz zabiegi na ciało, ale w ramach współpracy z Dolnośląskim Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica oferujemy zabiegi z zakresu terapii manualnej oraz rehabilitacji ręki.

Nasze Terapeutki ścisle współpracują z lekarzem prowadzącym w zakresie wykonywanych procedur, a efekty ich pracy poprawiły funkjonalność niejednej ręki. 

Posiadają wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie Fizjoterapii, a także przebyły kursy z obsługi naszych urządzeń. To one dbają o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie naszych Gości po zabiegach operacyjnych oraz podczas sesji relaksacyjnych.

Aneta Arendarska-Maj                   

 
Marlena Rutowicz

 

Zarezerwuj wizytę

 

 

Publish modules to the "offcanvs" position.