Dr n. med. Małgorzata Tupikowska-Marzec

Dr n. med. Monika Heisig

Godziny przyjęć:

środa 14:00- 18:00  


Jestem specjalistą dermatologiem-wenerologiem. Pracuję w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Prowadzę działalność naukową, badania kliniczne oraz zajęcia i seminaria dla studentów Wydziału Lekarskiego, Lekarskiego English Division, Stomatologicznego. W trakcie pracy w Uniwersytecie Medycznym uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie dermatologia i wenerologia. Specjalizuję się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku, atopowego zapalenia skóry, ocenie dermatoskopowej znamion. Wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii zabiegowej (m.in. krioterapia, elektrokoagulacja) i medycyny estetycznej (m.in. mezoterapia). 
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jestem członkiem European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. 
Kursy krajowe doskonalące: 
2012-Stosowanie wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej. 
2012-Diagnostyka dermoskopowa zmian barwnikowych skóry. Fotodokumentacja i archiwizacja danych w dermoskopii. 
2012-Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Praktyczna dermoskopia.
2012-Praktyczna diagnostyka dermoskopowa. Diagnostyka różnicowa zmian barwnikowych. 2013-Łuszczyca i terapia biologiczna łuszczycy. Warsztaty interdyscyplinarne. 
2013-Warsztaty z peelingów chemicznych. 
2013-Warsztaty z mezoterapii. 
2013-Dermatoskopia dla zaawansowanych. 
2014-Dermoskopia. Postępy w diagnostyce nowotworów skóry. 
2014-Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne. Metody usuwania włosów i naczyń. Usuwanie znamion skórnych. 
2014-Skleroterapia w dermatologii estetycznej. 2014-Kriochirurgia i terapia fotodynamiczna w chorobach skóry. Zagraniczne kursy doskonalące 2013- Emerging insights from Psoriasis Pathology to its management. Rome, Italy. 2015- EADV Fostering Course – Skin in organ transplant. Zurych (Szwajcaria).


Koszt konsultacji: 120 zł
Godziny przyjęć: 

poniedziałek: 15:00 -18:40,
wtorek: 14:00-15:40

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2016 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologia i wenerologia, zdając z wyróżnieniem państwowy egzamin specjalizacyjny. W latach 2011-2016 prowadziłam zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i stomatologii w języku polskim i angielskim, a od 2013 roku pracuję jako wykładowca na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Jestem autorką kilkunastu publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz European Society for Dermatological Research (ESDR). Stale uczestniczę w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i wenerologii.

Koszt konsultacji: 120 zł
Copyright Nazwa.pl