Algeness - wypełniacz wolumetryczny w 100% naturalny i biodegradowalny

W wyniku procesu starzenia następuje wiele zmian fizjologicznych, co przejawia się w wyglądzie ludzkiego ciała, a najbardziej rysach twarzy. Najpopularniejszymi narzędziami w dermatologii i medycynie estetycznej są powszechnie używane tzn. dermowypełniacze. Substancje te są używane przede wszystkim do korekty zmarszczek wokół ust, tzw. marionetek oraz fałd nosowo-wargowych. Wolumetria rysów twarzy wymaga znacznej gęstości preparatu, dlatego na rynku medycznym jest wiele różnych substancji o zróżnicowanym składzie przeznaczonym do korekty określonych ubytków.

Advances Aesthetic Technologies Inc. w efekcie badań klinicznych uzyskała znakomity preparat, który zaprezentowała światu jako unikatowy produkt medycyny estetycznej.

Dermowypełniacz Algeness jest podsumowaniem dziesięcioletnich badań naukowych. W 100% naturalny i biodegradowalny Algeness jest przeznaczony dla pacjentów poszukujących najwyższej jakości bezpiecznego dermowypełniacza.

Algeness jest biomateriałem składającym się z oczyszczonego żelu agarozowego (polisacharyd), pochodzącego z unikanego procesu wytwarzania.

Dzięki unikatowej strukturze molekularnej i biofizycznej Algeness lekarz kontroluje sposób podania materiału i osiągnięty rezultat. Taką możliwość nazywamy Master your Results - Kontrolą Twojego Efektu.

Dla kogo przeznaczony jest Algeness?
Algeness jest idealny dla tych, którzy chcą przywrócić swojej twarzy młodość, objętość, zredukować zmarszczki i wypełnić usta.

Czy zabieg jest bolesny?
Wszystkie iniekcje powodują uczucie bólu, przez wypełnieniem Algeness lekarz może zadecydować o zastosowaniu kremu znieczulającego.

Jak długo trwa zabieg?
Zabieg trwa około 20-25 minut w zależności od stopnia korekty. Regeneracja może trwać od kilku godzin do kilkunastu dni, w zależności od obszaru poddanego zabiegowi.

Co wyróżnia wypełniacz Algeness?
W odróżnieniu do innych wypełniaczy Algeness jest w 100% naturalny i biodegradowalny, bezpieczny i metabolizowany przez organizm.

Copyright Nazwa.pl