Profesjonalni i gotowi do działania!

dr Liliya Melehanych

Dr Monika Heisig

Przyjmuje:

  • poniedziałek: 08:00-16:00 
  • wtorek:          08:00-16:00
  • środa:            11:00-19:00
  • czwartek:       12:00-19:40
  • piątek:           08:00-16:00

oraz w wybrane soboty

Absolwentka Akademi Medycznej we Lwowie. Zapraszamy do wizyty do Pani Doktor Liliany Melehanych, lekarza medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zastosowania zarówno nici PDO jak i laserów. Jest to doświadczony lekarz a przede wszystkim kobieta, która rozumie potrzeby naszych pacjentek. Jej specjalność to Medycyna Estetyczna, peelingi chemiczne, mezoterapia, a także bezinwazyjne zabiegi na twarz oraz ciało.

Miło nam jest poinformować, iż z początkiem czerwca zaczynamy współpracę z doktor nauk medycznych Moniką Heisig, Specjalistą Dermatologii i Wenerologii Klinicznej. Z tej okazji prowadzimy akcję wczesnego rozpoznania zmian nowotworowych skóry. Zapraszamy Państwa do BEZPŁATNEJ diagnostyki wszelkich zmian skóry. Szczegółowe informacje pod nr tel. 570 443 836 lub 535532238

dr Paulina Brożek

Przyjmuje: wtorek, piątek: 17:00-18:40 Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale poszerza swoje umiejętności medycyny estetycznej biorąc udział w szkoleniach, ponadto słuchacz studiów podyplomowych Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku medycyna estetyczna z kosmetologią lekarską. W naszym Centrum Dr Brożek wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in.: mezoterapii, zastosowanie toksyny botulinowej w korekcji zmarszczek, leczenie nadpotliwości, korekcja zmarszczek, wolumetria twarzy oraz powiększanie ust kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna, peelingi chemiczne, bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, bezinwazyjny lifting twarzy, epilacja owłosienia. W wolnym czasie trenuje tańce bachata i zouk, miłośniczka narciarstwa i podróży.

Marlena- Fizjoterapeutka/Obsługa Klienta

Jestem fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności zdobyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W Chiroplastica BC odpowiadam także za zamówienia.
Dodatkowo ukończyłam szkołę dla Asystentek Stomatologicznych. W ChiroplasticaBeauty Center przeprowadzam zabiegi modelujące ciało. Do tych celów wykorzystuje najnowsze technologie dostępne na rynku (Icoon Laser, LipoHifu, Coolplast).Chętnie wykonuje zabiegi łączone ponieważ dużo szybciej przynoszą zadowalające rezultaty. Dzieki temu pacjenci maja satysfakcje z zabiegów. Na twarz stosuje zabiegi (Oxybrazji, Mezoterapii tlenowej oraz SincoHifu-Ulthera). Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. W wolnych chwilach uprawiam sport, lubię wycieczki górskie i rowerowe.
Aneta- Fizjoterapeutka/Obsługa Klienta

Jestem studentka 5-go roku Fizjoterapii, moja specjalizacja to masaże terapeutyczne, a także masaże banka chińską, gorącymi kamieniami oraz masaże limfatyczne. Interesują mnie podroże, taniec ludowy, a wolny czas uwielbiam spędzać nad Polskim morzem.

Karolina- Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta

 

Jestem studentką 3-roku turystyki i rekreacji, przede mną kolejny ważny egzamin w życiu, czyli obrona pracy licencjackiej której temat jest powiązany z praca w Chiroplastica ponieważ dotyczy turystyki medycznej. Mam 3 letnie doświadczenie z zakresu obsługi klienta. Uwielbiam podróżować oraz  gotować. Interesuje się również kosmetologią a praca w Chiroplastica daje mi wiele nowych możliwości na zwiększenie wiedzy z tej dziedziny. W naszym centrum odpowiadam za rejestrację i obsługę pacjentów, chętnie także doradzę o zabiegach.

Dorota- Specjalista ds. Rejestracji Medycznej i Obsługi Klienta 

Ukończyłam Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, posiadam także tytuł Technika usług kosmetycznych.
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy biurowej, a przed pracą w Chiroplastica moja ścieżka zawodowa była związana z branżą Wellness & SPA.

Obecnie współpracuję z centrum Chiroplastica oraz Chiropastica BC i odpowiadam za obsługę Klienta, przepływ dokumentacji medycznej, a także rejestrację medyczną. Odpowiadam także za własciwą obsługę Klientów zagranicznych, w związku z tym, podobnie jak reszta Zespołu, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje językowe, natomiast w wolnych chwilach chętnie gotuję i oglądam filmy.
Copyright Nazwa.pl