Witamy na stronie Chiroplastica BC

Dr n. med. Ahmed Elsaftawy
Założyciel Chiroplastica i Chiroplastica BC

Witamy na stronie internetowej Centrum Bezinwazyjnej Redukcji Tkanki Tłuszczowej Chiroplastica Beaty Centre.

Jesteśmy siostrą Dolnośląskego Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica.
Na naszej stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat oferowanych przez nas zabiegów z zakresu redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania i modelowania sylwetki, redukcji zmarszczek i rewitalizacji skóry bez uzycia skalpela.
W tym celu zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego urządzenia do liftingu twarzy przy pomocy ultradźwięków (Ulthera), a także mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów, które nawilżą, ujędrnią i dodadzą blasku Twojej twarzy, szyi i dekoltowi!
Oferujemy także terapię manualną, a w tym szeroką gamę masaży: relaksacyjne, sportowe, odchudzające oraz limfatyczne, wskazane np. po za biegach liposkucji.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej takich jak lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa, peelingi chemiczne, kuracje z wykorzystaniem nici liftingujących, toksyny botulinowej czy oraz kwasu hialuronowego.

Nasze Centrum to także centrum laseroterapii, dzięki nowoczesnym urządzeniom takim jak Laser Diodowy, Laser Frakcyjny, oraz Laser Fotona, pozbedą się Państwo niechcianego owłosienia, przebariweń oraz blizn, a także będa mogli skorzystać z foto-odmładzania oraz rewitalizacji skóry poprzez resurfacing skóry twarzy, czy nawet bezboleśnie wyleczyć się z...chrapania!

Zachęcamy także do skorzystania z naszych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą zmrażania (Coolplas), ultradźwięków (LipoHifu) oraz fal radiowych, próżni i światła podczerwonego (Kuma Shape). Wszystko to w doskonałych cenach, dopasowanych do potrzeb naszych Klientek i Klientów.

Zapraszamy do kontaktu! tel.: +48570443836 chiroplasticabc@chiroplastica.pl
Copyright Nazwa.pl